Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur

 19,29 incl. BTW

Levertijd 1 á 2 werkdagen
Artikelnummer: UOC-1 Categorie:

Beschrijving

Ubiquiti Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur

Multimode fiber cable with LC connectors.

Garantie 2 jaar

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.